Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?

 

kuhu minna puhkama

Lumi läinud, kevad tuleb!

Kuigi öösiti veel külm näpistab, on päevad juba mõnusalt pikad ja ka päike näitab end oluliselt tihedamini. Talvine pimedus taandub, loodus ärkab tasapisi ja koos loodusega ärkame ka meie.

Kuigi siin mere ääres on kõik loodusesse puutuv pigem hilisema ärkamisega kui sisemaal, on siiski taimed iga päev natuke teistsugused.

Pungad, urvad ja õied natuke suuremad, maa seest välja sirutavad lehed ja varred pisut pikemad. Minu meelest on esimesed kevadised ringkäigud looduses alati kõige põnevamad – võimalus üle lugeda ’kahjud’ mitu põõsast on jänesed ja kitsed talvel söögiks ära tarvitanud või millised taimed on külm omale saagiks võtnud.

Loodus ärkab rahulikult, kiirustamata, võttes aega kosumiseks. Praegu on parim aeg ka inimesel rahulikult talvisest pimedusest toibuda.

Võta endale aega, liigu looduses, ärka loodusega koos. Märka kuidas iga taim on täna teistsugune kui eile, märka kuidas päikest on rohkem, märka kuidas õhk on värskem. 

Meil on ilusa metsa sees kaks hubast palkmaja, kus saad mõnusalt oma aega veeta. Üks maja on väike ja teine veidi suurem – mõlemad hästi privaatsed.

Vaata siit, missugune on meie SUUR MAJA ning mida head peidab endas meie VÄIKE MAJA.

Broneerida saad SIIT ning hinnapakkumist saad küsida SIIT. Võid mulle ka kohe otse helistada – nii ongi parem. Minu telefon on:  +372 53466264

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee üks mõnus lühipuhkus.

Lõpetuseks väike kevadine üllatus ka: meil siin Spithamis võrdub kaks kolmega – siin on meie eripakkumine 2=3 !

 

 

 

 

 

 

 

Kevad südames,
Epp