Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Saad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde.

Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeid

Ettevõtte suvepäevad on firma meeskonna jaoks alati oodatud sündmus

Spithami Puhkemajad on kompleks kuhu kuulub kolm saunaga metsamaja. Meie puhkemaju on võimalik rentida ettevõtte suvepäevade korraldamiseks terve kompleksina, samas asuvad need teineteisest piisavalt kaugel, et ka erinevad seltskonnad teineteist ei sega. Kogu kompleks majutab kuni 40 inimest ja  suvel saab lisaks kasutada kahte pisikest kämpingumaja.

Kõige olulisem põhjus, mis teha ettevõtte suvepäevad meie juures, on meie heaolu taastav ja külastajaid kosutav keskkond.

Asume puhtas metsas ning mets on suurepärane tervendaja. Meie saunaga metsamajad võimaldavad majutada ettevõtte töötajad väiksemates seltskondades.

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Mida unikaalset on meil sulle pakkuda ettevõtte suvepäevade läbiviimisel

Meil on Spithami puhkekompleksis kolm aastaringselt kasutatavat saunaga puhkemaja, mis majutavad kokku mõnusalt ligi 40 inimest. Meie juures on väga mõnus teha väiksemaid ja privaatseid firmaüritusi. Iga maja juures on oma köetav kümblustünn, meil on katusega grillkoda, oma tiik ja spordiväljak. Kõik majad on varustatud kaasaegse köögiga ja kõige sinna juurde kuuluvaga ja kui sa ise ei taha toiduvalmistamisega tegeleda, siis korraldame sulle toitlustuse. Vajadusel saad ka cateringi teenuse otse metsa.

Siin on sulle head mõtted, mis toovad naeratuse suule:

–  ainult meie juures on sul unikaalne võimalus koos tiimiga teha võimsalt tervendavat, tiimi ühendavat ja kosutavat metsateraapiat. Kui sa ei tea, mis see täpselt on, siis loe metsateraapia kohta lähemalt siit.

–  kui tuled meie juurde metsa ettevõtte suvepäevi korraldama, siis saad teha koos oma meeskonnaga unustamatu merereisi. Osmussaar on meil siinsamas lähedal ning saarele viiva laeva kapten on meie hea sõber.

–  meil on väga kuulsad saunad, mis on kohandatud nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Kui oled meie külaline, siis võid saunatada, palju jaksad.

–  unustamatu kümblustünni kogemus teeb saunatamise veelgi mõnusamaks.

–  kuigi kõik meie saunaga metsamajad on sisustatud esmaklassiliste köökidega ning toiduvalmistamise võimalused on head  P.s. – meil on lisaks veel ka katusega grillkoda, kus on hea kehvema ilma puhul grumaanselt aega viita.

Spithamis saad viibida puhtas looduses nii palju, kui süda lustib ning hingematvalt ilusad metsad, puhtad rannaalad ning metsajärved on inimestele imelised kingitused. Loe sellest lähemalt meie blogi artiklist ”Mida teha Spithamis?”

Kui tuled meie juurde ettevõtte suvepäevi veetma, siis aitame sul korraldada ka vajaliku toitlustuse. Soovi korral võid ka ise söögi eest hoolitseda – igas majas on täisvarustusega mugavad köögid ning kui tahad, siis võid toitu valmistada õues grillil. Kosutav ettevõtte suvepidu on väga tore elamus.

spithami-seltskonna-puhkemajad-saunaga-17

Mida teha, kui oled ettevõtte suvepäevade korraldamisega jäänud üksi?

“Leia mingi koht ja mingi bänd, teeme mõned mängud…” on aegunud lähenemine. Kui tahad tõeliselt kasulikku, tasemel  ja meeldejäävat firma sündmust, siis selle jaoks on sul vaja kogenud läbiviijat – ürituse korraldajat.

Meie siin Spithamis peame kvaliteeti tähtsaks ning kui tahad, et sinu ettevõte suvepäevad korraldatakse ILMA VIPERUSTETA, siis räägi kogenud ürituste korraldajaga – meie soovitatavaks partneriks selles osas on väga kogenud ja loominguline õhtujuht Tõnu Einasto.

Kogenud ettevõtte suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto nõuanded.

Meeldejääva ning igati õnnestunud firmapeo eelduseks on korralik mõtestatud eeltöö kogenud partneri ja korraldajaga.  Olen korraldanud rohkem kui 120 edukat sündmust palgavälise motivatsiooni tõstmiseks ehk ettevõtte suvepäevade (ja jõulupidude) üritust. 

Siin on sulle alustuseks 3 kasulikku nõuannet, mida Sa pead kindlasti järgima, kui tahad, et fimapidu õnnestuks:

  1. Mõtle läbi, mis on peo eesmärk ning kui palju on Sul võimalik sellesse panustada.
  2. Mis on eelarve ja kas see läheb kogu sündmuse planeerimisele (koht, söök-jook, transport, ööbimine jne) või on eraldi summa just meelelahutusprogrammile? Kui kohe ei oska summat öelda, on abiks ka eelmise korra samalaadse sündmuse eelarve või meelelahutuse maksumuse suurusjärk. 
  3. Ära jäta korraldaja ja õhtujuhi valikut viimasele hetkele ning ära otsusta vaid honorari järgi.

Oluline on dialoog korraldajaga ning usalduslik suhe. Sinult soov teha oma töötajatele meeldejääv sündmus, meie poolt head ideed, kogenud meeskond ning aastate pikkusele praktikale tuginev järele proovitud heade sündmuste õnnestumise valem!

Rohkem mõtteid millest alustada leiad siit artitklist ning kuis sul on väga kiire, siis kiika siia: facebook.com/roomulabor.

Korralda ettevõtte suvepäevad Spithamis

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-06
ettevõtte suvepäevad
ettevõtte suvepäevad
ettevotte suvepaevad spithami puhkemajad 04

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?

Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?Esimesed kevadised jalutuskäigud looduses on alati erilised, sest see on aeg, mil saame üle lugeda talviseid jälgi ja märke. Võta endale kevadpuhkusTalv hakkab tasahilju taandumist bluuside järele vaatama, päevad muutuvad...

Loen edasi

kevadpuhkus spithami puhkemajades

Ettevõtte suvepäevad Spithamis

Võta meiega ühendust ja ära muretse : küsija suu pihta ei lööda. Saada oma soov meie poole teele. Vaatame saadud teate läbi nii kiiresti, kui võimalik ja vastame hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.