Puhkus lemmikloomaga

Spithami Puhkemajades on lemmikloomad alati teretulnud. Iga lemmikloom unistab vahel värskes õhus ja looduses akude laadimisest. Samuti on lemmikuga Spithamisse tulek hea seepärast, et meie juurde on Tallinnast vaid tunni ajane tee ja lemmik ei pea liiga kaua autos viibima.

Puhkus lemmikloomaga – meile on lemmikloomad teretulnud!

Puhkuse planeerimine võib olla rõõmus ettevõtmine, kuid mõnikord tekib küsimus, kuhu jätta oma armsad karvased sõbrad, eriti kui soovime kodust eemalduda pikemaks ajaks. Spithami Puhkemajadesse tulles ei pea te enam selle pärast muretsema, sest teie lemmikloomad on meie juures teretulnud! See on koht, kus nii teie kui ka teie neljajalgsed sõbrad saavad nautida unustamatut puhkust looduses.

Spitham on tõeline seiklusmaa teie lemmikloomadele, kus igal sammul on uusi huvitavaid lõhnu ja avastamisrõõmu. Siin saavad nad vabalt joosta, mängida ja uurida ümbritsevat loodust, just nagu loodusesse sattunud metsikud loomad.

Iga lemmikloom vajab aeg-ajalt värskes õhus seiklemist ja energiate laadimist ning Spitham pakub selleks suurepärast võimalust. Parim osa on see, et meie asukoht on Tallinnast vaid tunni autosõidu kaugusel, nii et teie lemmikud ei pea pikalt autos kannatama.

Puhkus Spithamis - Lemmikloomad teretulnud!

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Lemmikloomade heaolu ja puhkus looduses

Lemmikloomad on meie pere lahutamatuks osaks, ning nende heaolu on meile äärmiselt oluline. Kuid kui tihti mõtleme me sellele, et ka nemad vajavad puhkust ja vaheldust oma igapäevarutiinist? Spithami Puhkemajades mõistame me, kui tähtis on ka lemmikloomadele võimaldada aega looduses ja rahu ning just seetõttu on meie puhkemajad lemmikloomasõbralikud.

Uuringud on näidanud, et lemmikloomadele on looduses viibimine ja värskes õhus liikumine väga kasulik. See mitte ainult ei hoida neid füüsiliselt aktiivsetena, vaid aitab ka vähendada stressi ja ärevust. Loodus pakub neile uusi lõhnu, helisid ja visuaalseid stiimuleid, mis aitavad neil meelt lahutada ja lõõgastuda. See on eriti oluline linnas elavatele lemmikloomadele, kes ei pruugi igapäevaselt piisavalt loodust näha.

Samuti on tõestatud, et lemmikloomade olemasolu võib inimeste jaoks olla stressi leevendav ja emotsionaalset tuge pakkuv. Lemmikloomade seltsis aega looduses veetes on suurepärane võimalus siduda end oma lemmikuga ning samal ajal nautida looduse ilu ja rahu.

Spithami Puhkemajades on meie eesmärk tagada, et teie ja teie lemmikloomad saaksite koos nautida rahulikku ja lõõgastavat puhkust looduses. Oleme loonud lemmikloomasõbralikud tingimused, mis võimaldavad teil muretult aega veeta koos oma karvaste kaaslastega. Oodatud olete teie ja teie lemmikud Spithami Puhkemajadesse, kus teid ootab muretu ja rahustav puhkus Läänemaa kaunis looduses.

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Puhka koos oma lemmikloomaga

Spithami on tõeline seiklusmaa teie lemmikloomadele, kus igal sammul on uusi huvitavaid lõhnu ja avastamisrõõmu. Siin saavad nad vabalt joosta, mängida ja uurida ümbritsevat loodust. Meil on lemmikloomad teretulnud.