Saunajooga

Kas Sa tead, mis on Noarootsi Saunajooga? Aga Noarootsi energiatee või kuuseokkakokteil? Noarootsi puhas loodus pakub nii mõndagi, mis teeb su puhkusest täiusliku, ühendab loodusega ja annab koju kaasa energia ja rahulolu pikaks ajaks. Noarootsi oma loodusesõber armas Kaili aitab sellele kaasa.

Noarootsi saunajooga

NOAROOTSI SAUNAJOOGA sissejuhatus koosneb kundalini jooga harjutusseeriast millega pannakse soojas saunas energia kehas liikuma. Sellele järgneb lõdvestus kas istudes või soovitavalt selili kus juurde lisandub ka leili viskamine. Kuumuseks põletatakse ära tee joomisel ja harjutustega vabanenud kiusavad mõtted ja tervisehädad.

Soovi korral lisandub sellele ka NOAROOTSI VIHAGA vihtlemine mis vabastab naha alla pugenud hirmud ning viha tunde. Saunajooga viimases osas tehakse jahutav hingamismeditatsioon, et tuua endasse sisemine jahutus, vabaduse ja rahulolu tunne.

Saunast väljudes on võimalus ja soojalt soovitav hüpata külma basseini. Milleks see hea on? See võtab ära väsimuse, stressi, ja vereringetehäired. Sellega kaovad depressioon, hirm ja unetus!

sauna jooga spithami puhkemajad 01

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Oled tõenäoliselt kuulnud jooga kasulikkusest, kuid mida arvad saunajoogast?

Saunajooga on moes põhjusega – see on suurepärane sinu tervisele!

Saunajooga on suhteliselt uus praktika. See ühendab parimad omadused jooga maailmast ja saunakulktuurist, pakkudes traditsioonilise joogaseansi eeliseid koos saunakogemuse boonusega.

Mis on saunajooga? Kuumjooga on joogaliik, mis hõlmab higistamist kuumades ja niisketes tingimustes. See on kahe tegevuse kombinatsioon, mis on juba iseenesest suurepärane sinu tervisele: jooga ja saunaskäik. Saunajooga on suurepärane viis lõdvestuda ja keha puhastada.

Sauna soojus aitab lihaseid lõdvestada ja muuta need paindlikumaks, samal ajal kui joogaasendid aitavad parandada vereringet ja venitada sinu keha. See on lõõgastav, puhastav ja ergutav kõik korraga.

Kundalini joogatund kõigile

Praktiseerime õiget hingamise tehnikat, teeme harjutuste seeria pingete vabastamiseks seljast ja sisemise rahu meditatsiooni.
1 joogatund looduses (kestvusega 1-1,5t) 8 eurot osaleja / miinimum 11 osalejat.
Kundalini jooga õpetab vabastama ja suunama oam energiat. Selleks ei ole oluline mitte asendite perfektsus, vaid enese tundma õppimine ja teadmine, et Sa oled just selline nagu Sa oled ja see on hea! 🙂

Loodustoidu töötuba

Menüüs on smuutistaar- kuuseokkakokteil, rohepesto koduleival, taimetee, toortarta-puuvilja smuuti

-Vitamiinirikkad toitvad retseptid, mida saab igapäevaselt kiirelt valmistada.
-Kuusk kui imeline tervendaja, tugevuse sümbol ning kõikide vitamiinide allikas.
-Toortatra-puuviljade smuuti – parim toit, millega oma päeva alustada.
-Raviv taimetee – mida, millal ja kuidas korjata?
-Rohepesto kui maitsev leivakate nii kevadel, suvel kui ka sügisel.

Osalustasu 22 eurot osaleja / miinimum 6 osalejat.
Taimede korjamine koos söökide-jookide valmistamise ning õpetussõnadega, kestvus ca 2-3 tundi.

Hind sisaldab kõiki tooraineid, minu enda tehtud koduleiba ja paberil retsepte.

 

Noarootsi saunajooga – kuidas seda tehakse

Noarootsi saunajooga sissejuhatus koosneb kundalini jooga harjutusseeriast millega pannakse soojas saunas energia kehas liikuma. Sellele järgneb lõdvestus kas istudes või soovitavalt selili kus juurde lisandub ka leili viskamine. Kuumuseks põletatakse ära tee joomisel ja harjutustega vabanenud kiusavad mõtted ja tervisehädad. Soovi korral lisandub sellele ka Noarootsi vihaga vihtlemine mis vabastab naha alla pugenud hirmud ning viha tunde.

Saunajooga viimases osas tehakse jahutav hingamismeditatsioon, et tuua endasse sisemine jahutus, vabaduse ja rahulolu tunne. Saunast väljudes on võimalus ja soojalt soovitav hüpata külma basseini. Milleks see hea on? See võtab ära väsimuse, stressi, ja vereringetehäired. Sellega kaovad depressioon, hirm ja unetus!

Enne sauna minekut juuakse Noarootsi energiateed.

Teetaimed mis on korjatud Noarootsi puhtast loodusest loovad sauna mineku eel sisemise soojuse, avavad kõik meeled ning valmistavad keha ette leiliruumi sisenemiseks. Tee joomise ajal saab osaleja teada ka iga tees oleva taime kasulikud omadused.

Energiatees olev nurmenukk näiteks valmistab keha ette selleks, et siis pärast saunas olles kahjulikud ained kehast välja ajada ja elu uuendada. Raudrohi on aga hea viiruste ja organismi laastava seente vastase toimega.

Noarootsi kuuseokkakokteil annab saunast väljujale kaasa kuuse omadusteks peetud tugevuse, julguse ja tarkuse. Lisaks kuhjaga C ja D vitamiini ning leevendab kõik valud ja parandab haavad. Kokteiliga pannakse tugev alus immuunsussüsteemile ja säratakse uuest energiast!

Saunajooga Spithami Puhkemajades: Keha ja Vaimu Tasakaal Looduse Rüpes

 

Spithami Puhkemajad on tuntud oma imeliste metsade ja mereäärsete puhkuselahenduste poolest, mis pakuvad külastajatele lõõgastust ja rahu kaunis looduses. Üks eriline viis, kuidas meie külalised saavad nautida nii keha kui ka vaimu turgutamist, on saunajooga.

Miks valida Spithami Puhkemajad Saunajooga jaoks?

Spithami Puhkemajade saunad on loodud tõelisele saunasõbrale. Oleme loonud erinevaid saunakogemusi, mis võimaldavad külastajatel nautida Soome sauna, suitsusauna ja mereäärset leilirõõmu. Meie saunade ainulaadne asukoht looduses loob erilise ja lõõgastava atmosfääri, mis sobib suurepäraselt saunajoogaks.

Saunajooga kasud

Füüsiline Lõdvestus: Saunajooga ühendab endas jooga lõdvestavad asanad ja sauna soojuse. Kuumas keskkonnas harjutamine aitab lihaseid lõdvestada ja suurendada liikuvust.

Detoksikatsioon: Saunajooga võimaldab kehal higi kaudu loomulikul viisil toksiinidest vabaneda, aidates puhastada nii keha kui ka vaimu.

Stressi Vähendamine: Sauna soojus ja jooga rahustav mõju aitavad vähendada stressi ja ärevust, aidates luua sisemist rahu.

Vereringe Parandamine: Saunajooga soojus suurendab vereringet, mis omakorda võib aidata leevendada lihaspingeid ja parandada üldist tervist.

Saunajooga Harjutused ja Praktikad

Saunaasendid: Saunas  on ohutu praktiseerida põhilisi joogaasendeid nagu sissehingamine, väljahingamine ja venitusharjutused.

Hingamisharjutused: Saunajoogas on keskendutud ka hingamisele ja meditatsioonile. Kuumas saunaruumis sügava hingamise praktiseerimine aitab rahustada meelt ja suurendada teadlikkust.

Jahuta ennast pärast sauna: Pärast saunajooga seanssi on oluline keha jahutada. Soovitame jalutuskäiku meie kaunis looduses või kergeid venitusharjutusi õues.

Kuidas Nautida Saunajoogat Spithami Puhkemajades

Külastajad saavad broneerida saunajooga seansse koos meie kogenud juhendajatega, kes aitavad teil saada parimast saunajooga kogemusest. Lisaks saate nautida saunajoogat omaette, kasutades meie saunade privaatseid ruume ja juhiseid.

Kui olete huvitatud keha ja vaimu tasakaalustamisest looduse rüpes, siis on saunajooga Spithami Puhkemajades just teile. See ainulaadne kogemus aitab teil lõdvestuda, taastuda ja ühenduda looduse iluga. Tule külasta meid ja koge saunajooga võlu oma nahal!

saunajooga spithami puhkemajad 05
saunajooga spithami puhkemajad 04

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Saunajooga Spithami Puhkemajades

Kui oled valmis tervitama kevadet värskes õhus, metsaradadel jalutades ja sauna naudinguid nautides, siis ootavad Spithami puhkemajad sind ja su pere või sõpru rõõmuga! Broneeri juba täna oma kevadpuhkus ning naudi Eesti looduse ilu ja kevadist energiat Spithami puhkemajades.