Ettevõtte suvepäevad

Kogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.

Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd

Selle kasuliku artikli läbi lugemiseks kulub sul 5 minutit.

Kogenud sündmuste korraldaja Tõnu Einasto annab nõu, kuidas korraldada meeldejäävat sündmust, kuidas alustada firmapeo planeerimisega ja mille järgi valikuid teha. Boonus: lisatud põnev podcast pidude korraldamisest.

Ettevõtte suvepäevade sisu ja vorm sõltub meist ümbritsevatest trendidest. 15 aastat tagasi oli ettevõtete suvepäevade programmis paintball ja kanuumatk. Täna selliseid tegevusi naljalt ei leia. Seda põhjusel, et „need on juba tehtud“ või „kõigile tuttavad“ ning otsitakse uusi põnevaid ühiseid ajaveetmisviise.

19. hooaega firmapidude korraldamisega tegelev Tõnu Einasto RõõmuLaborist ütleb, et firmapidude korraldamise üldistes trendides suuri muutusi pole. Kui heita pilk eesolevale suvehooajale, siis põhimõtted on läbi aegade ikka samad – suvesündmuse jaoks sobilik koht, hea söök, mitmekülgse valikuga sobilik päevaste ühistegevuste programm ja õhtu lõpuks pidu bändiga. 

ettevottete-suvepaevade-korraldamine-tonu-einasto-spihtami

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Mõnikord on töötajad  ettevõtte suvepäevadele oodatud koos peredega. Nii väärtustatakse ettevõte töötaja tagalat ning antakse üheskoos võimalus toredalt aega koos veeta.

Majanduse tõusudel ja mõõnadel on otsene seos suvepäevade korraldamisega ning see määrab ära ürituse sisu ja mahu. Eelmises kriisis oli olukord, kui ettevõtted jätsid suvepäevasid ära ning majandusliku olukorra paranemisel mõni aasta hiljem võeti ühisüritused taas kavasse. Samas on ka ettevõtteid, kes iga-aastaselt on leidnud võimaluse ning pakkunud töötajatele mõnusat äraolemist. Nii et siit päris reeglipära ei saa leida.

ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-06

Ettevõtte suvepäevad: millest alustada?

Inimesed, kes tegelevad ettevõtetes suvepäevade korraldamisega on teadlikumaks muutunud.

Osatakse küsida või huvi tunda konkreetsete uutest aktiiv-tegevustest, millega kokku puutunud välismaal reisides või ammendamatuks „tööriistaks“ mõlemale poolele on siin kindlasti ka YouTube, mis tihti ka põnevatest ideedest pungil.

Õige on sündmuse korraldaja ja tellija vahel leida ühine arusaam, missugused on suvepäevade ootused ning selle järgi seada paika kogu tegevuste programm. Meelelahutus, sportlikud tegevused, õpetlikud loengud või töötoad – need on vaid mõned suunad, mille järgi ettevõtte suvesündmus oma „vundamendi“ saab. Põhiliseks mootoriks on aga siiski suvepäevaline ise.

Mitmekülgsete ja julgete otsustega kliendid hoiavad sündmuste korraldajaid mugavustsoonist väljas ning panevad tihti proovile „kastist väljas“ olevate ideede vormistuse ootustega.

Mitmed aastad tagasi läks paljuski suvepäevadel olnud sisu digitaalseks – tahvelarvutid jmt, mis ühel hetkel on uudne, innovaatiline ja põnev, muutub ajapikku tavaliseks ja igapäevaseks ning siis tullakse tihti „tagasi juurde juurde“ – nii mõnegi suvepäeva tippsündmuseks on lõbusad lihtsad tegevused, mis tuttavad lapsepõlvest või konkreetselt „käega katsutavad“. Mõni alguses lihtsana tunduv meeskonnatööd arendav ühine ülesanne liidab kollektiivi rohkem kui paar koolituspäeva kinnises klassiruumis.

Mida rohkearvulisem on suvepäevadest osavõtt, seda rohkem tuleks mõelda ka paralleel tegevustele, et iga suvepäevaline leiaks endale meeldivaid tegevusi. Mõni tahab käsitöö nurgas nokitseda, mõni sporti teha, mõni lihtsalt kolleegidega lobiseda.

Põnevaid ideid saab kaasa haarata ja teostada pea kõikjal, aga mis siis, kui maalilised suvepäevade pidamise paigad hakkavad otsa saama? Uus trend näitab, et paljud ettevõtted leiavad ennast firma ühisüritusi tegemas Lätis. Ühtpidi kodule lähedal, teisalt põnev keskkonnavahetus annab taas paljuski juurde ühise minapildi loomisel, on seiklus omaette ning saab alati rõõmuga öelda: „Meie suvepäevad olid välismaal!“ 

ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-03

Kuidas valida endale hea ettevõtte suvepäevade läbiviimise koht ja korraldaja?

Ettevõtte suvepäevade või mõne muu sündmuse korraldaja otsingut soovitab Tõnu Einasto alustada internetist. Googelda, seejärel vaata kodulehti ja võrdle taustainfot. Lisaks küsi soovitusi neilt, kes mõne ürituse korraldusega juba kokku puutunud on. Nii saab esimese valiku ära teha.

Siin on sulle kuulamiseks huvitav podcast pidude korraldamisest, milles Tõnu Einasto räägib Vikerraadios koos saatejuhi Sven Paulusega ettevõtte suvepäevade teemal.

Kuula ära ja leiad kindlasti mõne idee, mis aitab õnnestunud sündmuseni!

Kui algselt tunduks mugav teha päring paljudele võimalikele korraldajatele ning siis koguda eelinfo, siis küsi kõigepealt endalt – on mul selleks aega? Pigem vali eelneva info põhjal välja kaks-kolm võimalikku korraldajat, otsusta nendega kohtumiste järel, kes on Sulle sobilik partner koostööks ning siis istuge juba „ühele poole lauda“, nii läheb kogu planeerimise ja korralduse protsess ladusalt. 

Olgu tegemist 25 või 1250 inimesele korraldatud suvesündmusega, peitub alati õnnestunud sündmuse võti dialoogis ja koostöös tellija ja korraldaja vahel!

ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-07
ettevõtte-suvepaevad-firmapidu-spithami
ettevõtte suvepäevad
ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-04
ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-04
ettevottete-suvepaevade-korraldamine-spithami-06
vaike puhkemaja saunaga 02
ettevotte-suvepaevade-korraldamine-spiahtami-02

Korralda ettevõtte suvepäevad Spithamis

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Siin on sulle veel mõned head mõtted, mis toovad naeratuse suule:

Ainult meie juures on sul unikaalne võimalus koos tiimiga teha võimsalt tervendavat, tiimi ühendavat ja kosutavat metsateraapiat. Kui sa ei tea, mis see täpselt on, siis loe metsateraapia kohta lähemalt siit.

Kui tuled meie juurde metsa ettevõtte suvepäevi korraldama, siis saad teha koos oma meeskonnaga unustamatu merereisi. Osmussaar on meil siinsamas lähedal ning saarele viiva laeva kapten on meie hea sõber.

Meil on väga kuulsad saunad, mis on kohandatud nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Kui oled meie külaline, siis võid saunatada, palju jaksad.

Unustamatu kümblustünni kogemus teeb saunatamise veelgi mõnusamaks.

Kuigi kõik meie saunaga metsamajad on sisustatud esmaklassiliste köökidega ning toiduvalmistamise võimalused on head  P.s. – meil on lisaks veel ka katusega grillkoda, kus on hea kehvema ilma puhul grumaanselt aega viita.

Spithamis saad viibida puhtas looduses nii palju, kui süda lustib ning hingematvalt ilusad metsad, puhtad rannaalad ning metsajärved on inimestele imelised kingitused. Loe sellest lähemalt meie blogi artiklist ”Mida teha Spithamis?”

Meil on ilusa metsa sees Spithamis kolmest puhkemajast koosnev kompleks – igas majas olemas privaatsed puuküttega saunad, kümblustünnid ning kõik muu vajalik kosutavaks puhkuseks. Loe lähemalt meie majadest siit: https://www.minupuhkus.ee/majutus/

Kui tuled meie juurde ettevõtte suvepäevi veetma, siis aitame sul korraldada ka vajaliku toitlustuse. Soovi korral võid ka ise söögi eest hoolitseda – igas majas on täisvarustusega mugavad köögid ning kui tahad, siis võid toitu valmistada õues grillil. Kosutav ettevõtte suvepidu on väga tore elamus.

ettevottete-suvepaevade-korraldamine-tonu-einasto-spihtami

Selle artikli aitas meie blogisse kirjutada tunnustatud sündmuste korraldaja, moderaator ning õhtujuht Tõnu Einasto.

Kui soovid, et sinu ettevõte suvepäevad oleksid osalejatele meeldejäävad või kui tahad korraldada mõnda muud sündmust, siis võta Tõnuga ühendust telefonil +372 5301 5353 .

Kiika RõõmuLabori veebilehele www.roomulabor.ee või tshekka Facebooki – facebook.com/rõõmulabor

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?

Kuhu minna puhkama, kui kevad on südames?Esimesed kevadised jalutuskäigud looduses on alati erilised, sest see on aeg, mil saame üle lugeda talviseid jälgi ja märke. Võta endale kevadpuhkusTalv hakkab tasahilju taandumist bluuside järele vaatama, päevad muutuvad...

Loen edasi

kevadpuhkus spithami puhkemajades

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Võta meiega ühendust ja ära muretse : küsija suu pihta ei lööda. Saada oma soov meie poole teele. Vaatame saadud teate läbi nii kiiresti, kui võimalik ja vastame hiljemalt ühe tööpäeva jooksul. 

spithami puhkemajad saunaga logo puidust

SPITHAMI PUHKEMAJAD

Enamus meie külastajaid on kogenud, et Spithamis puhkamine parandab enesetunnet tõhusamalt, kui varasemad mujal veedetud puhkusehetked.

Loe siit, mida me pakume ja 
mida teha Spithamis

KONTAKTID

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

© Spithami Puhkemajad  |  Privaatsustingimused

HTML sitemap