Seltskonna puhkemaja eraldi saunamajaga

Mõnus saunaga metsamaja ürituste ja sündmuste jaoks. Sobib ka suuremale seltskonnale. Hea koht sünnipäevadeks, juubeliteks, seminarideks ja koolitusteks.

Seltskonna puhkemaja eraldi saunamajaga

Spithami Seltskonna Puhkemajas on võimalik mugavalt puhata, pidutseda või lõõgastuda kuni 20 inimesest koosneval seltskonnal. 

Nii nagu nimigi märgib, on meie Seltskonna puhkemaja mõeldud puhkamiseks ning lõõgastumiseks koos sulle oluliste inimestega – olgu selleks siis sõprade seltskond, perekondlik seltskond, asjalike töökaaslaste või äripartnerite seltskond või mõni muu seltskond, mille osana sa ennast rõõmsalt ning lõbusalt tunned.

Spithami Seltskonna Puhkemaja on meie kõige uuem puhkemaja ning hoonetekompleks koosneb kahest, lähestikku asuvast ning privaaste metsaga ümbritsetud eraldiseisvast puhkemajast – elumajast ning saunamajast.

hind alates
€900 +km/ööpäev

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Elumajas saab viia läbi ka väiksemaid seminare või vajadusel koos seltskonnaga mõnusalt koos viibida. Hästi sisustaud köögist leiad kõik vajaliku – köögis on olemas kõik nõud ning kaasaegne tehnika toidu valmistamiseks.

Maja varustusse kuulub lisaks ka pesumasin, kaks eraldiseisvad WC-d ning mitu dušširuumi. Nii elumajas kui ka saunamajas levib kiire ja külalisele tasuta veebiühendus.

Saunamajas leiab meie külastaja imehea ja tervistavate oomadustega sauna, kuhu mahub terve seltskond vajadusel koos leilimõnusid nautima.  Tegemist on tõeliselt hea ning naturaalse, puuküttega leilisaunaga. Ja saunasid me siin Spithamis teha oskame – selle kinnituseks on  tunnustus pikajalise traditsiooniga Spithami Saunaralli eestvedamisel. 

Sauna saad ise kütta vastavalt seltskonna soovidele ja vajadustele – küttepuid on meil piisavalt ning eraldi tasu puude kasutamise eest meil ei ole.

Tõelistele saunafännidele on meil lisaks pakkuda suur ja köetav kümblustünn – see pakub unustamatuid ja romantilisi elamusi ning kui sina ei ole veel saunatünni mõnusid oma elus proovinud, siis meie juurde tulles pead sa seda kindlalsti tegema.

Grilligurmaanidele on kasutada vajalikud tarvikud ning suured katusega väliterrassid võimaldavad värsket metsaõhku nautida ka sajusematel päevadel.  Seltskonna Puhkemaja juurde kuulub ka mõnus lõkkekoht, mille ääres on hubane õhtuti lugusid vesta.

Seltskonna Puhkemaja on valminud aastal 2020 ning sisustuses oleme kasutanud palju käsitööd ning looduslikke ja naturaalseid materjale. Seetõttu on nendes majades väga tervislik, loominguline ning stressimaandav atmosfäär.

Suurem osa sisustusest on kas ise meie poolt valmistatud või siis tellitud kohalikelt Spithami meistrimeestelt – nii võib sisustuses kohata käsitööna savist valminud valamuid ning elumaja söögitoa valgustina elab oma elu edasi  vundamendi alt uuele elule aidatud suur puukänd.

Kuigi meil on väga mõnus köök, kus ise maitsvaid eineid valmistada, võib sul mõnikord vaja minna ka toidutegemise abi. Meie ise toitlustamise teenust ei paku, kui meie hea koostööpartner, Roosta Puhkeküla pakub nii toidu kohaletoomise teenust kui ka cateringi ürituste toitlustamiseks.

spithami-seltskonna-puhkemajad-saunaga-17
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 02
spithami seltskonna puhkemaja
spithami-puhkemaja-seltskonnamaja-2korrus
spithami-puhkemaja-seltskonnamaja-1korrus
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 08
spithami-seltskonna-puhkemaja-saunaga-metsamaja-05
spithami-seltskonna-puhkemajad-saunaga-12
spithami-seltskonna-puhkemaja-saunaga-metsamaja-01
spithami-seltskonna-puhkemaja-saunaga-metsamaja-09

Puhkemaja kirjeldus

Check IN /Check Out

Maja saab kasutusele võtta alates 13.00 ning külastajatel palume lahkuda hiljemalt 11.00 viimase päeva hommikul.

Erikokkuleppe alusel on võimalik ka varane Chceck IN ja hiline Check OUT.

20 magamiskohta

Mõnusalt privaatne seminaride, töötubade, sünnipäevade ja muude seltskondlike kogunemiste jaoks.

Spithami Seltskonna Puhkemajas on võimalik mugavalt puhata, pidutseda või lõõgastuda kuni 20 inimesest koosneval seltskonnal.

Saunamajs lisakohtade võimalus.

Eraldi saunamaja

Saunamaja leiad väga hea puuküttega leililsauna. Suurele lavalae mahub korraga kuni 10 inimest

Saunamajas on võimalik ka ööbida, juhul, kui peamajas jääb kitsaks. Sauna kasutamine meie juures viibimisel ei ole piiratud, küttepuud on hinna sees.

Kümblustünn

Kui tahad lisaks saunatamisele kasutada ka kümblustünni, mis on kohe maja kõrval, siis tuleb see eelnevalt kokku leppida.

Meie kümblustünnid asuvad välitingimuses ning on puudega köetavad.

Korraga mahub tünni lahedalt istuma 4-6 kasutajat. Kümblustünni kasutamine ei sisaldu hinnas.

Kaks maja, kaks terrassi

Nii peamaja kui saunamaja juurde kuulub katusega terrass, kus on mõnus lõõgastuda ja loodust nautida.

Peamajas on ka suur saal, kus on võimalik teha seminare või erinave iseloomuga üritusi.

Hästi sisustaud köögist leiad kõik vajaliku – köögis on olemas kõik nõud ning kaasaegne tehnika toidu valmistamiseks.

Muu varustus

Voodipesud ning saunalinad on hinna sees. Majas on saun, wc ning dušširuum on koos.

Köögis on külmkapp, nõudepesumasin, kohvimasin, röster, elektripliit, veekeetja. Elutoas on hästi sooja andev kamin-ahi, televiisor, diivan, kogu majas levib tasuta wifi ühendus.

Sobib kasutamiseks aastaringselt ning iga ilmaga.

Seltskonna puhkemaja eraldi saunamajaga

Mõnus koht, kus teha firmaüritus, sünnipäev või sõprade kogunemine. Sobib hästi ka seminaride ja töötubade jaoks.