Anna endale aega

Aeg iseendale. Just see on see haruldane varandus, millest meil sageli puudu jääb.

Aeg iseendale

Aeg iseendale. Just see on see haruldane varandus, millest meil sageli puudu jääb. Talv hiilib tasakesi lähemale, loodus aga võtab endale aega puhkamiseks. Tiigike on jää alla mattunud, õhumullid kannavad endas ootust vabanemiseks. Loodus teab alati, millal on aeg lasta neil mullidel taas vabalt liikuma.

Kuidas on lood sinuga? Kas annad endale piisavalt aega? Või oled ehk juba täielikult jäätunud kiire elutempo ja igapäevase sagimise kiuste?

Spithamis, siin mere ääres, pole kiirteid ega müra, siin saad elada omas tempos, nii nagu hetkel kõige parem tundub.

Nüüd, kui päevad muutuvad lühemaks ja pimedamaks ning loodus ise võtab aja maha, on sulle antud suurepärane võimalus pöörata oma pilk sissepoole, mõelda järele ning teha väike paus. Anna endale luba aeg maha võtta, tule küta meie saun ning lase hoog maha. Jaluta metsas ja jälgi, kuidas loodus endale aega võtab taastumiseks. Ja kui oled õnnelik, võid isegi tormise mere ääres tuulemürinaga vestelda.

aeg ise endale puhkus yksinda spiythami puhkemajad

Sul on küsimus?

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

Aeg iseendale on hindamatu väärtusega

Aeg iseendale on palju enamat kui lihtsalt paus argipäeva kiirest tempost. See on võimalus endaga tõeliselt kontakti saada, mõtiskleda, iseendaga rahu leida ja oma vajadustele keskenduda. Teadus on näidanud, et aeg iseendale võib mõjutada meie füüsilist ja vaimset tervist positiivselt.

Ühes uuringus (Kross et al., 2014) leiti, et mõtete korrastamine ja endasse süüvimine aitavad inimestel stressiga paremini toime tulla ning parandavad emotsionaalset heaolu. Aeg iseendale võib vähendada ärevust, tõsta enesekindlust ja aidata meil leida uusi lahendusi elu probleemidele.

Oleme loonud Spithami puhkemajade  ideaalse keskkonna, kus saad võtta aega iseendale ja ennast paremini tundma õppida. Siinse looduse rüpes saad lõõgastuda ja olla täielikult iseendaga.

Meie palkmajakesed pakuvad privaatsust ja mugavust, olgu sa siis üksi või seltskonnaga. Saad nautida mere kohinat, metsa lõhna ja puhta õhu värskust. Kohapeal ootab sind ka puhastav puuküttega saun, mis aitab sul lõdvestuda ja igapäevastest muredest vabaneda.

Aeg iseendale on hädavajalik meie vaimse ja füüsilise heaolu jaoks. Spithamis saad nautida rahu ja vaikust mere ääres ning leida endas jõudu ja inspiratsiooni. Broneeri oma puhkus Spithami Puhkemajades ja kingi endale vajalik paus igapäevaelu sagimisest. Tule ja tunne, kuidas aeg aeglustub ning saad uue energialaengu loodusest endasse talletada.

Aeg iseendale on märkimisväärselt oluline meie heaolu ja tasakaalu säilitamiseks tänapäeva kiire elutempo tingimustes. See ei tähenda lihtsalt argipäevase sagimise pausile panemist, vaid sügavamat eneseanalüüsi ja sisemise tasakaalu taastamist.

Siin on mõned põhjendused, miks peaksime regulaarselt aega iseendale võtma


Stressiga toimetulek:
Iga päev toob endaga kaasa erinevaid väljakutseid ja stressitekitajaid. Aeg iseendale võimaldab meil stressiga paremini toime tulla. See annab meile võimaluse maha rahuneda, sügavalt sisse hingata ja enda mõtetes selgust saada. Uuringud näitavad, et stressiga seotud hormoonide tase võib langeda, kui tegeleme eneseanalüüsiga ja mõtete korrastamisega.

Emotsionaalne heaolu: Aeg iseendale võib oluliselt parandada meie emotsionaalset heaolu. See võimaldab meil avada sügavamad mõtted ja tunded ning neid mõista. Kui me ei anna endale aega emotsioonidega tegelemiseks, võivad need muutuda kuhjuvaks stressiks ja ärevuseks. See võib omakorda mõjutada meie suhteid ja üldist rahulolu eluga.

Loovus ja probleemide lahendamine: Aeg iseendale võib olla viljakas aeg uute ideede genereerimiseks ja probleemidele uute vaatenurkade leidmiseks. Kui oleme igapäevaselt kiiretesse tegevustesse haaratud, jääb meil sageli aega väheks loominguliseks mõtlemiseks ja sügavamateks analüüsideks. Aeg iseendale võimaldab meil vabalt mõelda ja uusi lähenemisviise proovida.

Eneseteadlikkus ja isiklik areng: Aeg iseendale on suurepärane võimalus süveneda eneseteadlikkusse ja isiklikku arengusse. See võimaldab meil mõista paremini oma väärtusi, eesmärke ja soove ning seeläbi paremini suunata oma elu. Samuti võib see aidata avastada uusi huvisid ja kirgi, mis võivad meie elule uut tähendust anda.

Suhted teistega: Kui meil on piisavalt aega iseendale ja oma emotsioonidega tegelemiseks, suudame olla paremad partnerid ja sõbrad teistele inimestele. See võimaldab meil suhtuda teistesse mõistvamalt ja empaatilisemalt ning vähendada konflikte suhetes.

Kokkuvõtteks võib öelda, et aeg iseendale on investeering meie füüsilisesse ja vaimsesse tervisesse ning üldisesse elukvaliteeti. See võib vähendada stressi, suurendada emotsionaalset heaolu, stimuleerida loovust, aidata isiklikus arengus ja parandada suhteid teistega. Spithamis pakutav looduskeskkond on ideaalne koht selle aja leidmiseks ja enda uuesti avastamiseks.

Kasulikud viited:

Meie saunaga puhkemajad

Spithami Puhkemajad on kompleks, kuhu kuulub kolm palkmaja - Väike Maja, Suur Maja ning Seltskonna Puhkemaja. Igas metsamajas on oma puuküttega saun ja kümblustünn, korralik köök ning lisaks palju muid mugavusi.

romantiline puhkemaja kahele 05

Väike Puhkemaja

Romantikute lemmik. 4 magamskohta. Väga privaatne, ümbritsetud metsaga. Oma saun ja kümblustünn. Kõikide mugavsutega köök + WIFI. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

€190 +km/ööpäev

väike%20puhkemaja%20saunaga%20MKL 0090

Suur Puhkemaja

Perede lemmik. 8 magamiskohta Kõikide mugavustega köök + WIFI. Oma saun ja kümblustünn. Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees.Ümbritsetud metsaga, oma tiik.

€290 +km/ööpäev

spithami saunaga puhkemajad 43

Seltskonna Maja

Parim valik sündmuse korraldamiseks. 20 magamiskohta, saunamaja ja elumaja eraldi. Oma kümblustünn, korralik köök ja seminari /peoruum koos varustusega. Toitlustuse võimalus.

€900 +km/ööpäev

Meie mõnusad metsajutud

Koolivaheaeg Spithamis

Koolivaheaeg SpithamisKolm väga mõjuvat põhjust, miks veeta oktoobri koolivaheaeg koos lastega Spithamis looduse keskel.Veeda koolivaheaeg SpithamisKui sa pole varem Spithamis käinud, siis siin on väga palju avastamist. Spithamit ümbritseb Nõva maastikukaitseala,...

Loen edasi

koolivaheag eestis lastega sügisel perepuhkus

Ettevõtte suvepäevade korraldamine

Ettevõtte suvepäevadKogenud ettevõtete suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto: “Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibänd”.Ettevõtte suvepäevad on juba ammu midagi muud, kui murumängud, tasuta õlu ja süldibändSelle kasuliku...

Loen edasi

ettevõtte-suvepaevade-korraldamine-spithami-tonu-einasto

Lühipuhkus Eestis

Lühipuhkus eestis.Kui sära kipub silmadest kaduma ja väsimus võtab võimust, siis on õige aeg teha üks väike paus igapäevastest toimetamistest. Võta endale lühipuhkus.

Loen edasi

lühipuhkus eestis

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagi

Ettevõtte suvepäevad, millest sa pole osanud unistadagiSaad teada, kuidas korraldada ettevõtte suvepäevad, mis jäävad töötajatele veel kauaks meelde. Boonus: Sisaldab kogenud suvepäevade korraldaja Tõnu Einasto kasulikke nõuandeidEttevõtte suvepäevad on firma...

Loen edasi

ettevotte-suvepaevad-firmapidu-spithami-puhkemajad

6 põhjust, miks perepuhkus Spithamis on hea mõte

Perepuhkus SpithamisEesti pakub oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuriga külalistele palju avastamisrõõmu. Kui otsid ideaalset kohta perepuhkuseks, siis Spithami võib olla just see koht, mida oled otsinud.Perepuhkus Spithamis: kogemus, mida ei maksa mööda...

Loen edasi

perepuhkus-spithamis-01

Puhkemaja kümblustünniga

Puhkemaja kümblustünnigaMeil siin Spithamis on kõik puhkemajad sauna ja kümblustünniga.Puhka, kümble ja naudi.Mis on kümblustünn ja kuidas kümblustünni kasutada?Sõna kümblustünn koosneb kahest osast – “kümblus” ja “tünn”. Kümblustünn täidetakse veega, vesi...

Loen edasi

kümblustünniga puhkemaja

Terve kompleksi rent sündmuseks

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks, workshoppideks. meil on ka kämpingud, mida saab kasutada suvel.

Mahutab kuni 40 inimest, kuid väljas on ruumi palju. Suur lõkkeplats koos võrpalliväljakukga. Pakume toitlustuse ja vajadusel aitame ürituse läbi viia.

spithami puhkemajad kogu kompleksi rent 01
spithami saunaga puhkemajad 43
puhkemaja saunaga metsamaja
spithami seltskonna puhkemaja saunaga metsamaja 05
spithami saunaga puhkemajad 43

Aeg iseendaga – võta aeg maha

Aeg iseendale on tänapäeva kiire elutempo juures hindamatu väärtusega. Sageli unustame keset igapäevaseid kohustusi ja kiirustamist, et tegelikult on meil vaja aega iseendale ja oma mõtetele pühendumiseks.

spithami puhkemajad saunaga logo puidust

SPITHAMI PUHKEMAJAD

Enamus meie külastajaid on kogenud, et Spithamis puhkamine parandab enesetunnet tõhusamalt, kui varasemad mujal veedetud puhkusehetked.

Loe siit, mida me pakume ja 
mida teha Spithamis

KONTAKTID

epp@minupuhkus.ee

53 466 264

Asuokoht kaardil

t

Korduvad küsimused

Kodukord

© Spithami Puhkemajad  |  Privaatsustingimused

HTML sitemap