Seltskonna puhkemaja

 

Nii nagu nimigi märgib, on meie Seltskonna puhkemaja mõeldud puhkamiseks ning lõõgastumiseks koos sulle oluliste inimestega – olgu selleks siis sõprade seltskond, perekondlik seltskond, asjalike töökaaslaste või äripartnerite seltskond või mõni muu seltskond, mille osana sa ennast rõõmsalt ning lõbusalt tunned.

Spithami Seltskonna Puhkemaja on meie kõige uuem puhkemaja ning hoonetekompleks koosneb kahest, lähestikku asuvast ning privaaste metsaga ümbritsetud eraldiseisvast puhkemajast – elumajast ning saunamajast.

spithami seltskonna puhkemajad saunaga

Spithami Seltskonna Puhkemajas on võimalik mugavalt puhata, pidutseda või lõõgastuda kuni 20 inimesest koosneval seltskonnal. 

Elumajas saab viia läbi ka väiksemaid seminare või vajadusel koos seltskonnaga mõnusalt koos viibida. Hästi sisustaud köögist leiad kõik vajaliku – köögis on olemas kõik nõud ning kaasaegne tehnika toidu valmistamiseks.

Maja varustusse kuulub lisaks ka pesumasin, kaks eraldiseisvad WC-d ning mitu dušširuumi. Nii elumajas kui ka saunamajas levib kiire ja külalisele tasuta veebiühendus.

Saunamajas leiab meie külastaja imehea ja tervistavate oomadustega sauna, kuhu mahub terve seltskond vajadusel koos leilimõnusid nautima.  Tegemist on tõeliselt hea ning naturaalse, puuküttega leilisaunaga. Ja saunasid me siin Spithamis teha oskame – selle kinnituseks on  tunnustus pikajalise traditsiooniga Spithami Saunaralli eestvedamisel. 

Sauna saad ise kütta vastavalt seltskonna soovidele ja vajadustele – küttepuid on meil piisavalt ning eraldi tasu puude kasutamise eest meil ei ole.

Tõelistele saunafännidele on meil lisaks pakkuda suur ja köetav kümblustünn – see pakub unustamatuid ja romantilisi elamusi ning kui sina ei ole veel saunatünni mõnusid oma elus proovinud, siis meie juurde tulles pead sa seda kindlalsti tegema.

Grilligurmaanidele on kasutada vajalikud tarvikud ning suured katusega väliterrassid võimaldavad värsket metsaõhku nautida ka sajusematel päevadel.  Seltskonna Puhkemaja juurde kuulub ka mõnus lõkkekoht, mille ääres on hubane õhtuti lugusid vesta.

Seltskonna Puhkemaja on valminud aastal 2020 ning sisustuses oleme kasutanud palju käsitööd ning looduslikke ja naturaalseid materjale. Seetõttu on nendes majades väga tervislik, loominguline ning stressimaandav atmosfäär.

Suurem osa sisustusest on kas ise meie poolt valmistatud või siis tellitud kohalikelt Spithami meistrimeestelt – nii võib sisustuses kohata käsitööna savist valminud valamuid ning elumaja söögitoa valgustina elab oma elu edasi  vundamendi alt uuele elule aidatud suur puukänd.

Kuigi meil on väga mõnus köök, kus ise maitsvaid eineid valmistada, võib sul mõnikord vaja minna ka toidutegemise abi. Meie ise toitlustamise teenust ei paku, kui meie hea koostööpartner, Roosta Puhkeküla pakub nii toidu kohaletoomise teenust kui ka cateringi ürituste toitlustamiseks.


 


VÄIKE PUHKEMAJA SAUNAGA

190€+km / ööpäev

4 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saun, dush ja WC, kümblustünni kasutamise võimalus

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Võimalik 2 lisakohta ilma lisatasuta

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga

ROMANTIKUTELE

SUUR PUHKEMAJA SAUNAGA

290€ +km/ ööpäev

8 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saun, dush ja WC, kümblustünni kasutamise võimalus

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Võimalik 2 lisakohta ilma lisatasuta

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga, oma tiik

POPULAARNE

SELTSKONNA PUHKEMAJA

900€+km / ööpäev 

20 magamiskohta

Kõikide mugavustega köök + WIFI

Saunamaja ja elumaja erladi

Saunapuud, saunalinad ja voodipesud on hinna sees

Kümblustünni kasutamise võimalus

Väga privaatne, ümbritsetud metsaga

KOGU KOMPLEKSI RENT

Lepime hinna kokku

40 magamiskohta

Suur lõkkeplats ning kolm kümblustünni

Soovi korral toitlustus 

Sobib hästi firmapidudeks, seminarideks, sünnipäevadeks

Vajadusel aitame üritust korraldada

Uuri lisaks, teeme sulle hea pakkumise